sEPETOĞLU Malzeme

 

                 Mustafa Sepet tarafından 1979 yılında İzmir'in Kemeraltı semtinde temelleri atılan Sepetoğlu Malzeme sektöründe öncü ve lider bir markadır. 

 

1980 yılında Denlaks Ege Bölge Bayiliğini bünyesine alarak faaliyetlerine devam eden Sepetoğlu Malzeme, 1996 yılında Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi kuruluşunada öncülük yaparak bu tarihten itibaren yeni adresinde hizmet vermeye devam etmiştir. 

Sepetoğlu Malzemenin temsil ettiği markalar ayakkabı, otomotiv, mobilya, tekstil, ulaşım, inşaat, kağıt ve ambalaj gibi birçok sektörde malzeme üretimi yapmakta olup, bayisi olduğu bu markaların toptan ve perakende satış faaliyetini dürüstlük ilkesine bağlı kalarak geçmişten günümüze sürdürmektedir. 

 

Sepetoğlu Malzeme süregelen bilgi ve tecrübesiyle faaliyette bulunduğu sektörlerde, tıpkı günümüzde olduğu gibi tüm enerji ve sinerjisi ile “Sepetoğlu Ayakkabı Sanayi ve Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi” ticari unvanı çatısı altında gün geçtikçe hizmet kalitesini artırarak nesilden nesile faaliyetlerine devam edecektir...

 

HAKKIMIZDA